Hakkımızda Sanataşehir • Kurumsal • Hakkımızda

SANATAŞEHİR

Tiyatro & Müzik Okulu

Hakkımızda

Dr. Ömer ATAY ve Uğraş ATAY tarafından hazırlıkları 2018 yazından itibaren hızla devam eden Sanataşehir İstanbul Anadolu Yakası'nda Ataşehir’de kendi müstakil 1100 metrekarelik alanında hizmet vermektedir.Okulumuz deprem yönetmeliğine uygun 2 katlı binasında, Tiyatronun, Müziğin ve Sanatın her branşında eğitim için tüm altyapının ve huzurun düşünüldüğü estetik bir yapıya sahiptir.
Sanataşehir kendi seçtiğiniz sanat dallarına ait her branşa konsantre olabileceğiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz çok yönlü bir sanat ve kültür merkezidir. Her yaştan öğrencilerimizin bireysel veya grup halinde prova yapmak gibi müziğe ve sanata dair tüm ihtiyaçlarını tek bir adreste bulabileceği; okul olarak alışılagelmişin dışında alternatif ve yaratıcılığı ön plana çıkartacak eğitim sistemi ile sanatı seven bireylerin buluşma noktası olarak tasarlanmıştır.
Ataşehir de ki Sanat Okulumuzun ilk katında 200 kişi kapasiteli Tiyatro Sahnesi, misafir bekleme alanı ve prova alanı bulunmaktadır. Sahnemiz profesyonel ekiplerimiz tarafından hazırlanan çocuk ve yetişkin oyunları ile tüm sanat severleri ağırlayacak olup; okulların her türlü sanat etkinleri için de hizmet alabilecekleri Ataşehir de eksikliği hissedilen bir mekandır. Sanataşehir’in ikinci katında ise 10 derslikten oluşan piyano, keman, gitar, saksafon, şan, drama ve solfej sınıfları yer almaktadır.
Hedefimiz Sanataşehir’de gerçekleşen faaliyetlerimizle sanattan zevk alınması, müziğin ve tiyatronun sevdirilmesi, yaratıcılıkların geliştirilmesi, ilgi ve yeteneklerinin arttırılmasının sağlanmasıdır.

Konum Ataşehir / İSTANBUL
İletişim 0530 935 49 40
Facebook /sanatasehir
Instagram /sanatasehir